Advanced Search
Book Lists
America's Battle
Of The Books
ABC's & 123's
Activity Books
Agriculture
Airplanes
Animals/Creatures
Art Books
Audio & CD's
Beginning Readers
Big, Board, Bath
Biographies
Chapter Books
Classics
Coloring Books
Dual Language
Family/Relationships
Favorite Characters
Folklore/Fairy Tales
Graphic Novels
Health/Nutrition
Holiday Books
Math Books
Middle School
Non-Fiction
Picture Books
Poetry, Rhymes & Songs
Pop-Up Books
Reading Series
Reference
Religious Books
Sci Fy / Fantasy
Science Books
Spanish Books
Special Needs
Sports
Teachers Only
Toys Wooden
Toys/Movables
Workbooks
Young Adults
Home
|
About
|
Contact
|
Login
View Cart
|
Ordering Info
|
Request Form
|
Get A Quote
Middle School
1956 items found. Showing 261 - 270
<
Previous
|
1
...
26
27
28
...
196
|
Next >
or Go To:
261.
Butt Sandwich & Tree (Reprint)
by King, Wesley
Format: Paperback
more...
List Price:
$8.99
Unit Price:
$7.19
You Save:
$1.80 (20%)
262.
California Blue
by David Klass
Format: Paperback
more...
List Price:
$5.99
Unit Price:
$4.79
You Save:
$1.20 (20%)
263.
Call of the Wild and Other Stories -- OUT OF PRINT
by Jack London
Format: Hardcover; With dust jacket
more...
264.
Cameron Battle and the Hidden Kingdoms
by Perry, Jamar J
Format: Paperback
more...
List Price:
$9.99
Unit Price:
$7.99
You Save:
$2.00 (20%)
265.
Camp Average: Away Games
by Battle, Craig
Format: Paperback
more...
List Price:
$11.95
Unit Price:
$9.56
You Save:
$2.39 (20%)
266.
Camp Creepy
by White, Kiersten
Format: Paperback
more...
List Price:
$8.99
Unit Price:
$7.19
You Save:
$1.80 (20%)
267.
Camp Quiltbag
by Melleby, Nicole ; Sass, A J
Format: Paperback
more...
List Price:
$7.99
Unit Price:
$6.39
You Save:
$1.60 (20%)
268.
Camp Sylvania
by Murphy, Julie
Format: Paperback
more...
List Price:
$9.99
Unit Price:
$7.99
You Save:
$2.00 (20%)
269.
Can You Sue Your Parents for Malpractice?
by Paula Danziger
Format: Paperback
more...
List Price:
$4.99
Unit Price:
$3.99
You Save:
$1.00 (20%)
270.
Candidly Cline
by Ormsbee, Kathryn
Format: Paperback
more...
List Price:
$9.99
Unit Price:
$7.99
You Save:
$2.00 (20%)
1956 items found. Showing 261 - 270
<
Previous
|
1
...
26
27
28
...
196
|
Next >
or Go To:
Educational Sales Consultant:
Marsha Wipperman
(
PlanetWyatt
)
Phone:
Email: